درباره

کلینیک تخصصی دندانپزشکی سلامت

کلینیک تخصصی دندانپزشکی سلامت با حضور کادر مجرب اعم از دندانپزشکان متخصص و جراح  می باشد.ما و همکارانمان در این مجموعه همواره در کنار ارائه باکیفیت ترین خدمات و مرغوبترین مواد دندانپزشکی و همچنین هزینه های قابل قبول و متناسب با شرایط مراجعه کنندگان محترم، خودمان را ملزم به رعایت اصول و اخلاق پزشکی در محیطی آرام و دور از استرس می دانیم.

کلینیک سلامت با بخشهای تخصصی اندو ، ارتودنسی ، ایمپلنت ، لمینت ، جرم گیری دندان ، سفید کردن (بلیچینگ) ،پروتز ، پریو ، اطفال ، ترمیمی و زیبایی توسط متخصصین و وسایل تخصصی به صورت کامل و فراتر از دندان در بخش فک و صورت هم آماده خدمات رسانی به ارباب رجوعان می باشد.

به همراه کادر پرستاری با سابقه و دوره دیده در محیطی بسیار آرام و دل پذیر به تفکیک بخشهای مختلف با بیش از 13 هزار پرونده مراجعین محترم ،کلینیک آماده خدمت رسانی به ارباب رجوع می باشد.

در بخش ایمپلنت این مجموعه با سابقه انجام حدود 150 واحد در ماه انواع ایمپلنت (آلمانی، انگلیسی، کره ای، سویسی) و تنوع محصولات ارائه شده به بیمار، تمام خدمات انجام شده در این مجموعه دارای گارانتی می باشند و در کل این مجموعه در انجام خدمات دندانپزشکی پاسخگوی همه ی خدمت ها می باشد .